3x MTP-12 LC, 36 Lifler Tekli Modlu MTP/MPO Kaset
₺1 939.46
Stok durumu: Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Adet *
Sepete ekle
btn-share


Prim ultra yüksek yoğunluklu MTP Kaset ile onun benzersiz ayak izi ile yüksek yoğunluklu fiber optik altyapı için ölçeklenebilirlik sağlar kadar 216 lifler içinde bir 1U uzay. , Kasetleri güvenli sağlamak MTP® ve LC konnektörleri arasında geçiş. Onlar için kullanılan bağlantı ile MTP gövde kabloları LC yama.
Fiber Sayısı 36 lifler Fiber Modu Singlemode/Modlu Ön Bağlayıcı Tipi LC UPC Arka Konektör Tipi MTP UPC MTP Adaptörü Tipi Anahtar kadar Anahtar aşağı Cam Elyaf Corning ClearCurve® Ekleme Kaybı MTP≤0. 35dB, LC≤0. 2dB Geri dönüş Kaybı MTP≥20dB, LC≥30dB Kaset Malzeme SPCC (Siyah Kaplama) Boyutlar (HxWxD) 0.84 "x 5.49" x 8.92 "(21.4x139.4x226.7mm) Çalışma Sıcaklığı -10 için °C + 70 °C Uygulama Eşleştirme için Serisi Muhafazaları

  • renk: MPO Male to LC OM4, MPO Female to LC OM4, MPO Male to LC UPC, MPO Female to LC UPC, MPO Male to LC OM3, MPO Female to LC OM3
  • boyut: LGX Standard
  • Marka Adı: OLOEY
  • Uyumlu: Huawei
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Lif Tipi: Multimode
  • Model Numarası: 1902242157

Etiketler: Ucuz 3x MTP 12 LC, 36 Lifler Tekli Modlu MTP/MPO Kaset, Yüksek Kalite 3x MTP-12 LC, 36 Lifler Tekli Modlu MTP/MPO Kaset, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın