LODFIBER 300 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
₺2 963.07
Stok durumu: Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 8cm x 10cm (5.91in x 3.15in x 3.94in)

Adet *
Sepete ekle
btn-share


300 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
300 M LC-LC Açık Zırhlı 10G Om3 modlu 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu
İçeren: 1 parça
bağlayıcı Tipi: LC/UPC-lc/UPC
mesafe: 300 Metre
tellerinin: 6 Ipliklerini
çekirdek Kaplama Çapı: 10G Om3 modlu 50/125
mantolama: Açık Zırhlı (Kapalı için de uygundur), Siyah Mantolama.

  • Marka Adı: LODFIBER
  • Model Numarası: 300M-LC-OM3-6Strands

Etiketler: Ucuz LODFIBER 300 M LC LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu, Yüksek Kalite LODFIBER 300 M LC-LC Açık Zırhlı 10G OM3 MM 6 Ipliklerini Fiber Optik Kablo Yama Kablosu, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın